|
|
| Name | |
| Homepage | |
| Total honour | 572.875.607 |
| Ranking | 36 |
| Members | 41 / 54 Members |
| Level Ø | 86 |
| Fortune | 1.249.290![]() |
Guild description
*.*
*•.*•.•*˜ .•*˜
˜*•.”*°•.˜”*°•.•°*”˜.•°*”˜ .•*˜
•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤••¤•
WITAMY W GILDII
*•.¸¸.•*¸.•*´¨`*•.¸*•.¸¸.•*¸.•*´¨`*•.¸*•.¸¸.•*¸.•*´¨`*•.¸*•.¸¸.•*
✧♕✧REKRUTACJA OTWARTA✧♕✧
•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•
Chcesz do Nas dołączyć ?
Jesteś aktywnym i komunikatywnym graczem?
Mającym na celu dobro gildii?
Jeżeli takim jesteś:
To napisz odpowiednio sformułowane podanie.
Imię,wiek*
Czy grasz z Centurionem*
Ile dziennie poświęcasz czasu na grę*
Zainteresowania*
♕
✧♕✧R E G U L A M I N✧♕✧
•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤••¤•
__...--~~~-. _ _.-~~~--...__
// __...--~~- ._!_.-~~--...__ \\
// __...--~~~- ._!_.-~~~--...__ \\
//__.....----~~._\ ! /_.~~----....__\\
=================\\!//=================
I.Nie walczymy między sobą.
*Chyba ze walka ustalana jest wcześniej za porozumieniem obu stron (np. blok).
II.Nie przelicytowujemy się na aukcjach.
III.Słuchamy się Mistrza i Adminów.
*Mistrz i Admini mają zawsze racje.
IV.Pomagamy sobie nawzajem.
*Pomoc ma wiele oblicz. Może być to wiadomość do gildii, ze ktoś nadmiernie atakuje słabszych członków gildii, a może być to także prośba o zrobienie paczki czy bloka. W takich wypadkach nigdy nie odmawiamy.
V.Jesteśmy aktywni w grze i na forum gildii.
*Nie siedzimy jak cicha mysz. Mamy działać!
VI.Dłuższą nieobecność zgłaszamy Przywódcy lub Adminom.
*Jeżeli chcesz tu zostać na dłużej to zgłaszaj swoją nieobecność, usprawiedliwiamy ją tylko do 20 dni.
*Nie usprawiedliwiona obecność pow.7 dni będzie skutkowała obniżeniem rangi do usunięcia z gildii włącznie.
*Gdy zostaniesz wyrzucony z gildii przez to, że długo nie grałeś, możesz ponownie zostać do niej przyjęty.
*Jeżeli znudzi Ci się gra nie zajmuj tu miejsca są też inni gracze.
VII.Odejście z gildii zgłaszamy Mistrzowi bądź Adminom
*Nieładnie odchodzić bez słowa, prawdziwy gladiator zawsze ma coś do powiedzenia nawet w sytuacjach krytycznych.
*Jeżeli odchodzisz od nas bez pożegnania, zgłoszenia, w złości, konflikcie nie łudź się, że wrócisz do nas ponownie!!!
✧♕✧RADA GILDII✧♕✧
•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤•¤••¤•
✧♕✧M I S T R Z✧♕✧
♕ Kidus ♕
✧♕✧ADMINI✧♕✧
quark
Barbossa
Lady_DeathWish
petermarcin
Szatanek
VOOLIOS
≺◈≻◦≺◈≻◦≺◈≻◦≺◈≻◦≺◈≻◦≺◈≻◦≺◈≻
